Březen 2009

Kdy vyjde The sims 3??

28. března 2009 v 23:03 | terri |  The sims 2 ???
AhoOy...

všiichni už netrpělivě čeekaj až vyjde The sims 3.

Všichni se na toO už určo těší te a já taky :D ..já už sem sii je objednala přes net..stojej kolem

1300Kč..chcete

sii je taky objednat???můžete.. ZDE ..

The sims 3 mají vyjít přesně za 67 dní :)

To je přibližně za 2 měsíce..

Vydavatelé přesně nevědi kdy to vyjde...ale očekávají se ty 2 měsíce :)

Doufám,že to už brzoO vyjde...nemůžu se dočkat .. :)

Tady máte jednu super stránku jenom o The sims 3 : TS3

Zatiim pá :)


The sims 3 !!!

28. března 2009 v 22:24 | Terri |  The sims 2 ???
Asi ani samotný Will Wright před osmi lety netušil, jaký fenomén mu vzniká pod rukama. Série The Sims oslovila široké spektrum hráčů a stala se nejdůležitější značkou Electronic Arts. Vedle prvního a druhého dílu se spoustou rozšíření se dočkala hned celé řady odboček, za všechny jmenujme MySims, Sims Příběhy nebo minihry Carnival. Podle různých průzkumů se 60% hráčů série rekrutuje z řad zástupkyň něžného pohlaví a se Simíky si hrají jak mladí, tak starší. Pro EA je celý tento brand pochopitelně zlatým dolem, vždyť série bude mít zanedlouho na kontě magických 100 milionů prodaných kopií. Takže, nevyhnutelné je tady: Dámy a pánové, představují se The Sims 3!

V losangeleských studiích EA Redwood City předvedl hru novinářům výkonný ředitel Sims divize, Rob Humble, který mimochodem dříve pracoval na EverQuestu. "Mnoho hráčů vnímá The Sims především jako hru založenou pouze na kreativitě," říká Humble. "Proto v The Sims 3 přicházíme se spoustou přímého herního vyžití pro ty, kteří jej chtějí," dodává. Třetí díl by totiž měl nabídnout zcela nový rozměr hraní, kterým se tvůrci pokusí oslovit také ostřílené hráče, nejen zájemce o budování virtuálního "domova pro panenky".

Živoucí městečko
Doposud byl herní svět The Sims poměrně striktně dělen na jednotlivé pozemkové parcely. Pokud jste si chtěli vyrazit třeba na nákup nebo do restaurace, museli jste přetrpět zdlouhavé načítání. Tím pádem tyto veřejné prostory nebyly příliš využívány. S příchodem třetího dílu by se právě tohle mělo radikálně změnit. Současný systém hlavního sousedství s přidruženými datadiskovými podsousedstvími nahradí jedno centrální městečko s názvem Pleasant Valley. Nejenže bude plné života, ale hlavně v něm hráč bude zcela svobodný a mít mnoho nových možností.

Simové mohou chodit po okolí, ulicemi, jet autem do centra, procházet se parkem a prozkoumávat celé sousedství bez načítacích obrazovek. Kamkoli ve svém městě vyrazíte, uvidíte ostatní obyvatele. Kdykoli a kdekoli s nimi budete mít šanci komunikovat. Pro mě, jako hráče, je to úžasná inovace, protože nyní mohu vidět, co zrovna dělají moji sousedé a mohu s nimi být v kontaktu," říká producent Ben Bell. Nebylo by to prý ono, když by nešlo přejít silnici a vidět hrající si děti svých sousedů. Otazník v podobě rozsáhlosti Pleasant Valley poodkryla producentka Lyndsay Pearson, když hovořila o 97 různých pozemcích. Ve městě mimo jiné narazíte na obchod s oblečením, vědeckou laboratoř, radnici, knihovnu či bistro.

Docela podstatný je také fakt, že kromě naprosté volnosti pohybu se dočkáme opravdu živoucího světa. Při výletech po okolí budete potkávat ostatní obyvatele, jezdící auta na ulicích a také okny uvidíte, co se zrovna děje u sousedů. To vše v reálném čase! Hraním tedy budete přímo ovlivňovat dění v sousedství a vaše činy budou mít přímý dopad na ostatní obyvatele. To zní opravdu skvěle, ostatně právě otevřený herní svět bude zřejmě tím největším lákadlem třetího dílu. Představte si různé situace, jako třeba - když uděláte něco trapného v místě, které náhodou navštívil váš šéf. Nebo možnost přivydělávat si v parku hraním na hudební nástroj. Podobných příležitostí bude celá řada a budou zpracovány mechanismem questů (úkolů) známým z RPGček.

I v tomto otevřeném světě nastanou situace, kdy nebudete moci svého svěřence přímo ovládat. Těmto typům budov vývojáři říkají "rabbits hole", tedy jakési černé díry, kde Simík zmizí dovnitř bez toho, aniž byste jej následovali. Za všechny jmenujme zaměstnání. Navštívíte-li sídlo své zaměstnávající společnosti, tak ztratíte kontrolu nad ovládáním. To prý jednoduše z toho důvodu, že hraní by v této fázi bylo až příliš nudné.

Druhým typem budov jsou veřejná místa - plná lidí a života. Příkladem jmenujme parky, kavárny či bazén. Navštívit budete moci také ostatní rodiny: za předpokladu, že vás pozvou dále. Nové pojetí jednotného sousedství otvírá velký prostor pro případné datadisky. Rod Humble dokonce přiznal, že určitě přijdou... nicméně při vývoji se tím nezabývají a snaží v první řadě zdárně dokončit vývoj základní hry. My si o tom můžeme myslet své :)


Inovovaný herní systém
Další cíl vývojářů směřoval k nutnosti zjednodušení systému každodenního života Simů. Určitě dobře znáte nekonečný každodenní rituál neustálého uspokojování základních potřeb.... V Sims 3 by již neměly hlavní roli hrát jen a pouze zmiňované potřeby, ale také zbrusu nový systém nálad.
Důsledkem něho dojde k zredukování současných osmi základních potřeb na tři + ukazatel "stress vs. zábava". O neméně důležitou emocionální složku se pak postará právě zmíněný nový systém. Veškeré okolní podněty totiž budou vašeho Simíka nějakým způsobem ovlivňovat. Například deštivé počasí, smrt blízkého příbuzného apod. Některé nepříjemné události ovlivní vaši postavičku třeba na celý týden, jiné odbouráte téměř hned., tak jako ve skutečném životě.

Asi nebudete příliš překvapeni, že umělá inteligence, pohyby a mimika doznají řádného vylepšení. Zajímavější však bude uvést si některé konkrétní projevy a důsledky těchto frází. Simové by měli mít povědomí o tom, co je vhodné a co naopak nevhodné - například, že při návštěvě se nesluší sedat na cizí postel. Zároveň jejich chování bude zásadně ovlivňovat jejich charakter (viz dále). Třeba takový Sim nesnášející TV se jen velmi těžko snese v jedné místnosti s televizním povalečem.

Další nová vychytávka zvaná Sny a sliby (Dreams and Promises) nahradí aspiraci a obavy. Zatímco dříve byly "cíle" generovány pouze na základě zvolené aspirace, tak nyní se budou utvářet průběžně během hraní, v závislosti na situacích. Třeba potkáte na ulici sličnou dívku a vaše postava zatouží po seznámení... A heleme se, poblouznění se přemění na touhu po setkání. Rázem se zrodil krátkodobý smysl života. Ten dlouhodobějšího rázu určitě zažije každý správný potomek, kterému jeho rodiče v mládí pořídí nějakou "hračičku". Aneb obdarujte hvězdářským dalekohledem malého Sima a zrodí se životní sen stát se astronautem.


World of Simscraft?
Možná vás při čtení předchozích odstavců napadlo, že by nebylo špatné hrát v jednom světě s ostatními hráči. Toho se však minimálně v základních The Sims 3 určitě nedočkáme. Nový díl bude opět zaměřen čistě na hru jednoho hráče. Nicméně, těšit se prý můžeme na RPG prvky ovlivňující vývoj našich digitálních svěřenců. "Přidali jsme mechanismus podobný buffům z World of Warcraft," upozorňuje hlavní designér Matt Brown. Tedy mechanismus questů ve stylu MMORPG, za jejichž úspěšné plnění budete odměňováni různými pozitivními bonusy. Součástí hry bude také inventář. Aneb co je doma, to se počítá. Seženete si, dejme tomu třeba, ingredience pro jedinečné jídlo.


Předěláváme domácnost
Asi nemusím připomínat, že ohromný důraz bude opět kladen na komunitu. Právě komunita (4 miliony aktivních účtů na Sims exChange) je hlavním důvodem úspěchu celé série. Každý, kdo pronikne hlouběji do světa Simíků, zatouží po nových objektech. To si tvůrci dobře uvědomují, a proto tomuto aspektu od začátku věnují velkou pozornost. Bude možné editovat přímo ve hře, nač jen pomyslíte, a u úpravy např. nábytku, tapet, oblečení a podobných věcí očekávejte výraznou proměnu oproti dřívějšku.

Nebudete se muset spoléhat na externí nástroje ani ovládat grafické editory - spousta věcí půjde upravovat přímo ve hře. Vzory a materiály objektů budou snadno přenositelné mezi různými výtvory. Jednoduše je myší přetáhnete ze své oblíbené pohovky třeba na ledničku. Materiál si zjednodušeně můžete představit jako texturu a vzor jako doplňující průhlednou samolepku. Na obrázku si také všimněte šikmo rozmístěného nábytku nebo předmětů postavených blízko u sebe (např. lampička hned vedle křesla).

Usnadněno bude také samotné sdílení uživatelského obsahu, od čehož Lze čekat podobný systém, jaký se chystá pro Spore - tedy velmi úzké provázání obsahu vytvářeného hráči mezi samotnou hrou a webem.


Formujeme osobnost
"Aspektem The Sims 3, který mě vždy ohromí, je kompletně přepracovaný, velmi realistický editor tvorby postav. Hráč má opravdu velkou svobodu v tvorbě Simů. Je to snadné a velice zábavné," říká o předělaném CAS editoru a přidružených vlastnostech Ben Bell. Už jsem zmiňoval, že ledacos bude zase o kus dotaženo k dokonalosti a to nejen po stránce vizuální. Dokonalejší zaoblené tváře s procítěným výrazem tak nebudou jedinou proměnou v procesu vzniku Simů

Přepracován bude rovněž přístup k "tvorbě osobnosti". Zatímco v Sims 2 se přiřazovaly body k jednotlivým charakteristikám, což nemělo na hru téměř žádný dopad, tak ve trojce vdechnete svým digitálním postavičkám duši prostřednictvím tzv. rysů (Trails). Jednoduše jim přiřadíte pětici určitých nálepek s popiskem, který nejvíce vystihne jejich charakter. K dispozici bude údajne kolem 80 štítků. Některé se budou vzájemně vylučovat. Je dost nepravděpodobné, aby dábelský Simík byl zároveň učiněným svatouškem. Na vzájemné negaci se tu dokonce bude stavět - do značné míry totiž ovlivní vzájemnou snášenlivost při hraní

The sims 3-obrázky

28. března 2009 v 22:20 | Terri |  The sims 2 ???

The sims 3-postavy

28. března 2009 v 22:19 | terri |  The sims 2 ???

The sims 2 Univerzita

28. března 2009 v 22:15 | Terri |  The sims 2 ???
Vaši Simové jsou nyní "mladí dospělí", opouštějící domov, aby prožili ultimátní vysokoškolskou

fantazii. Nechte je ponořit se do života na vysoké škole, kde se stanou Velkým Simem univerzity.

Budou si užívat svou nově nabytou svobodu večírky s přáteli, členstvími ve studentských

společenstvech a prováděním neuvěřitelných vtípků. Vaši Simové prozkoumají ta nejžhavější

místa na univerzitní půdě, jako odpočívárny, tělocvičny, kavárny a další. Pomozte jim naplnit jejich

nové životní cíle, abyste odemkli více odměn a sklidili výhody jejich univerzitních let

Simové univerzitního věku vyrážejí ovládnout vysokou školu. Nyní si mohou užívat své nově

nabyté svobody zadáním nového životního cíle

Vyberte si z 11 studijních oborů pro své Simy a udržujte v pořádku jejich známky. Zvládněte

závěrečnou zkoušku a otevřete si až čtyři nová povolání

Nyní mohou vaši Simové prožít dokonalou vysokoškolskou fantazii, ať už žijí na koleji, snaží se o

ubytování v bratrstvu a nebo se tísní se svými přáteli ve vlastním bytě

Staňte se členem hudební skupiny, vtrhněte na večírky, najděte si brigádu, nebo se staňte členy

tajné společnosti, tiskněte peníze a podvádějte při studiu. Jak si vaši Simové užijí svá

vysokoškolská léta

Dopřejte si zábavnou přestávku od učení s hracím automatem nebo si vylepšete své schopnosti

na sadě bicích. Mačkejte se se svými přáteli u kulečníku, zalévejte kraví rostlinu a prodlužte

svému Simovi život, nebo něco vyfoťte novým fotoaparátem a pověste si to na zeď.


The sims 2

28. března 2009 v 22:11 | Terri |  The sims 2 ???
The sims 2 je pokračovanie slávnej počítačovej hry The Sims od Electronic Arts a Maxis. Na hre sa tiež samozrejme podieľal otec sim hier Will Wright. Hra sprevádza rovnako ako prvý diel Simíkov (postavy v hre), od narodenia až do smrti. Hráč dbá na biologické potreby, vzdelanie a všetky tieto vlastnosti simíci dedia.
The sims 2
Hra The Sims zmenila na prelomu tisícročia pohľad na počítačové hranie a čoskoro sa stala PC hrou číslo 1 všetkých dôb. V ďalšej generácii hry The Sims, v pokračovaní The Sims 2, po prvý krát ovládate vašich Simíkov po celú dobu ich života. Vďaka prelomovému pridaniu genetiky do hry predávajú teraz vaši Simíci svoju DNA ďalším generáciám a poskytujú vám poriadny hrací zážitok. Každé dôležité životné rozhodnutie, ktoré urobíte, má zodpovedajúci dopad na život vášho Simíka. Všetko záleží len na vás, prevádzate Simíkov ich životom z kolísky až do hrobu, napĺňate ich sny - proste si Sims 2 užívate na maximum.
The sims 2

Princip hry The sims 2

28. března 2009 v 22:10 | Terri |  The sims 2 ???
Začínate tvorbou vlastnej postavy, zvolíte si meno, pohlavie a ďalšie základné informácie.

Nasledovne sa vrhnete do virtuálneho života podobného tomu skutočnému. Začínate

samozrejme s malým kapitálom a peniaze rozhodne nemôžete rozhadzovať. Musíte si vylepšovať

vlastnosti postavy a získať lepšie zamestnanie. Okrem zháňania zamestnania na Vás čaká

takisto zábava. Môžete chodiť na prechádzky, zoznamovať sa s ostatnými simíkmi a podobne.

Medzi moje najobľúbenejšie činnosti patrí stavenie a vylepšovanie domov. Máte tisíce možností

ako svoj byt skrášliť. V hre si tiež môžete nájsť svojho virtuálneho partnera, s ktorým budete

bývať a zažívať spoločné zážitky. Samozrejme hra sa neobmedzuje len na vytvorenie jedného

simíka, ale môže si vytvoriť celú rodinu a prežívať spoločné chvíle. Samozrejme tak ako v reálnom

živote aj tu k vám môže prísť zlodej, keď máte alarm začne húkať, pribehne policajt, lupiča

zatkne a vy dostanete 1000$, ale pokiaľ alarm nemáte, ukradne napríklad plazmovú televíziu a

kľudne odíde

Moee Sesiinka :)

4. března 2009 v 21:50 | Terri |  Můj žiivot :) !!!!
SESIINKA MOE :)

sluuníčko moee kráásný :) s ní seem prožiilaa půlkuu svýhoo žiivota..onaa měě znáá nejlííp...onaa o mě ví všechno...protožee je semnou na každym krooku :)...onaa je milááčeek naší rodiiny :)..siice pořáád štěěká...žebráá jídloo...alee tak prostě je too pees..a umí ii jiný věěcii než žebráání :) umíí třebaa dáát lásku...příídee když vidí žee sem saama a že měě něco trápíí :) onaa to prostěě vycejtíí :)...onaa prostě cháápe všechnoo :) někdyy sii dokoncee mysliim že je chytřeejšíí neež člověk... :) onaa je jediinečně dokonaláá :)

s nejlepší čivavouu mojímilujuu tě
s milááčkem mym..za ní bych zemřeela protože jí taak hrozně milujiS ní se mazliim..s ní sii hraaju..prostě Ona jediná mi nikdy niic neudělaala..pokaždý za mnou příde a dá pusiinku..milujuu jí

milujuu tějediině s tebouu sweet kissmilujuu tě bobkuu
Jáá semm jí nedržeelaa hlaviičku...řeklaa sem jeen dej pusiinku a takhlee mi dala a držeelaa :)

wiith my Sesii°°
Sesiinkaa v mojí postýlceemilujii tě bobečku
moee Seesinka..uu mě v bordeluMIIIILUJUUUUUUUU TTTTTĚĚĚĚ!!! :) !!!

Jáá a moee ženy :D

4. března 2009 v 21:37 | Terri |  Můj žiivot :) !!!!
ŽENY MOEE :D (Tereezka..Andrejkaa..Terezkaa a Andrejka :D)

vy stee tááák úžasnýý...plstě vás milujuu...a řečii o toom že bych váás někdy mohlaa vyměniit nejsouu praavdiivý...nedokáázala bych to!!buud s vááma všechnoo...nebo samaa niic!!radšii sem s vááma než sem sama..pltžee vy mii dávááte něcoo co mii nikdo jineej dáávaat neumíí... : kamaráádskou lááskuu : proto sii vás nejvííc cenníímm :) NA VŽDY :)

žeeny moee :Dváás upee milujuu..svááma ty dnyk nezaplaceníí..nejvíc smee stejně zapáálilii v KFC jak smee sii vytááhli make up a malováátkamilujuu jen váás..4E
teen den byl s vááma upe úžaasnééjnejviic sem sii ho užiila s vááma ženy moeeváás upee milujuu a nikdy bych váás nevyměnilaaKFCčkuu vládnouu báárbíínkymilujuu váás
juniior plastiic
s mojíí ženouu Terezkouuty víš jaak jáá tě milujuu prdees tebouu nejvííc dem láskoo..KFCčko?heyy co my pálííme?chuudáák ANdy..niic z tý zmrrzliiny nemělamilujuu vásshlavněě tebe Terezkoo
s Tereeezkouu :)
ty vííš Andyys tebouu see znáám od maliičkaamáám thě hroozněě ráda..plstěě ty nejvííc pálííš..a taky mi tě byloo lítoo když siis kooupiila zmrzliinu v KFC a my tii jí sežralyILY
s Andreejkouu :)
néé asiiTerezkaa a Terezkaa a Ajůš a Ajůšprostěě všichnii stejníís vááma nejvííc sem štastnáá..ženyy moe
VŠEECHNY VÁÁS HROZNĚĚ MILUJUU..NIKDYY VÁÁS NEVYMĚNIIM..A NECHCI ZTRATIIT :)

S mojí nejleepší kamarádkouu Terezkou :)

4. března 2009 v 21:29 | Terri |  Můj žiivot :) !!!!
TEREZKAA...

moee nejlepší kamaráádka už 2 rokyy :) ..s níí sem prožiilaa spoustaa věcí..co s niikym jinym ještě nee :)...ONA mi dáváá sílu do žiivota..ONA mi dávaa chut žít :) pro ní byych zemřelaa...ale někdy sii myslim že sii to ani neuvědomujee :( !!prostě nikdy bych jí nezradiila..neselhala bych u ní..prostěě bych pro níí udělala všechnoo :( !!
s ní teed prožíváám něcoo tak krásnýho..dokonalýhoo..úžasnýhoo..myslíím sii že je to KAMARÁDSTVÍ :) ..s ní je to nejlepší :)..můžete sii o náás říkaat že smee krávy..totáálně lesbicky vypatlaný...ale nám je too fuck!!protožee máme jednaa druhouu a to je hlavní :)..milujuu jí taak moc..plstě úžasný BEST FRIENDS SME :)..nikdy naa ní nedáám dopustiit..nevzdáám see jí..a nikdyy jí nechcii nějaak ublížiit..proostěě sme nerozlučníí..prostě smee BEST FRIENDS 4 EVER..
MMMMMMMMMMMMMIIIIILLLLLUUUUUJJJJUUUUU TTTTTTTTTĚĚĚĚĚĚ 4 EEVEEEERR :)

Jáá :)

4. března 2009 v 21:17 | Terri |  Můj žiivot :) !!!!
Ahooy :)

taak už všichnii vítee..že tendlee blog mám dlouho..tak seem mysleela že budee dobrý dáát sem moee fotky a naapsaat sem něco oo mě :)...proosím váás...vím že neejseem kráásná atd..někomu se zdám namyšlenáá..ubohá a blbá...alee nepiištee mi to :) měě to nezajímá..taak prosím nechtee si svý urážky..protožee jáá sii myslím žee vy nejstee o moc lepší jaak já..a žee sme na toom stejně ne?:)děkujuu váám moc :) MVR :)

Jménoo : Terezzkaa :)

vejškaa : 169

váhaa : 49

věěk : 15

bydliim : Prahaa 2

škoola : Sportoovkaa

nej. barviička : růůžováá

zvířee mám : psaa :)

nej. číslo : 7

nej. zpěvácii : Lady Gaga..Rihanna..T.I..Morandii..Platnum..Chriis Brown..Ne-Yo..

nej. jídloo : kuřeecí maso :)

volneey čas : tancujuu závodně disco dance za TS POHYB PRAHA..modeling už 2 Rokyy :)

°°What's eating you??
Paradise with play boy
bloondemilady..(mileejdy)
Krásaa ženy neení v šateech kteeré nosí,v poostaavě kteroou má, ani ve způsoobu jakým si čeeše vlassy.Krásaa žeeny musí být v jejích očíích prootože ty jsoou bránoou k jejímu srdci, místu kde sídlí láska
¨
víícee footek naa : www.libimseti.cz/Sweet-KisssBožíí botky xD

2. března 2009 v 16:32 | Terri |  Converse
converse
converse
converse
converse
converse
converse
converse
Converse
converse..!
converse

Converse bootky :)

2. března 2009 v 16:31 | Terri |  Converse

Hrozně mooc botiček :)

2. března 2009 v 16:30 | Terri |  Converse
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs25/300W/i/2008/088/7/0/Ska_Skittle_Shoe_by_david_hmmm.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs12/300W/i/2006/340/1/4/Converse__music__exhibition_by_designaniphotography.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs13/300W/i/2007/113/f/0/Converse_by_0nly0ne.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs19/300W/f/2007/306/5/c/Converse_by_BloodyQueen91.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs12/300W/f/2006/324/2/5/Converse_by_tiffanyrivera.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-2.deviantart.com/fs4/300W/i/2004/229/c/8/Converse_2.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://tn3-1.deviantart.com/fs18/300W/i/2007/175/2/a/Converse_by_xForfeit.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Converse 12

2. března 2009 v 16:27 | Terri |  Converse

Converse 11

2. března 2009 v 16:26 | Terri |  Converse

Converse 10

2. března 2009 v 16:25 | Terri |  Converse

Converse 9

2. března 2009 v 16:24 | Terri |  Converse

Converse 8

2. března 2009 v 16:22 | Terri |  Converse